joomla slicebox 3d image slider

LATO W MIEŚCIE

  - PROCEDURA organizacji zajęć w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych (FPE) i Feryjnych Placówkach Edukacyjnych Specjalnych (FPES) zorganizowanych w szkołach/placówkach prowadzonych przez m.st. Warszawę, w tym w szkołach/placówkach specjalnych, w ramach Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”

 

 - PROCEDURA postępowania prewencyjnego pracowników oraz rodziców/opiekunów prawnych uczestników zajęć w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych (FPE) i Feryjnych Placówkach Edukacyjnych Specjalnych (FPES) zorganizowanych w szkołach/placówkach prowadzonych przez m.st. Warszawę, w tym w szkołach/placówkach specjalnych, w ramach Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” w czasie zagrożenia epidemicznego

 

- PROCEDURA postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracownika/rodzica/opiekuna prawnego/uczestnika zajęć w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych (FPE) i Feryjnych Placówkach Edukacyjnych Specjalnych (FPES) zorganizowanych w szkołach/placówkach prowadzonych przez m.st. Warszawę, w tym w szkołach/placówkach specjalnych, w ramach Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”, koronawirusem SARS-COV-2

 

- INSTRUKCJA BHP POMIARU TEMPERATURY TERMOMETREM ELEKTRONICZNYM

 

- INSTRUKCJA BEZPIECZNEGO UŻYTKOWANIA ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ CHRONIĄCYCH PRZED CZYNNIKAMI BIOLOGICZNYMI (maski/rękawice) oraz HIGIENY RĄK

 

- Wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży

 

- KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH DZIECI I ICH RODZICÓW W PROCESIE KWALIFIKACJI I UDZIAŁU DZIECKA W PROGRAMIE „LATO W MIEŚCIE” 2020 r.

 

- Rozkład dnia

 

Podczas realizacji programu „Lato w mieście” obowiązuje reżim sanitarny zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oraz zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Lato w mieście plakat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk