Karta ucznia

Szanowni Państwo,
Realizując zadania wynikające z Uchwały nr XLVII/1138/2017 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 6 kwietnia 2017 r., dotyczącej wydawania Karty Ucznia, Zarząd Transportu Miejskiego przekazuje informacje dotyczące kontynuacji dotychczasowej współpracy w zakresie wydawania kart dzieciom uprawnionym do bezpłatnych przejazdów.

Mając na względzie harmonogram rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2020/2021 prosimy, aby po zakończonej rekrutacji rodzice/opiekunowie prawni złożyli wnioski papierowe lub elektroniczne o wyrobienie Karty Ucznia dla dzieci.

Wymień kartę ucznia i bezpłatnie korzystaj z komunikacji miejskiej

PROCEDURA WYROBIENIA KART UCZNIA DLA UCZNIÓW KLAS I, A TAKŻE PRZEDŁUŻENIA ICH WAŻNOŚCI DLA UCZNIÓW KLAS IV-VII

Zachęcamy rodziców/opiekunów prawnych do składania wniosków drogą elektroniczną

Link dedykowany wyłącznie dla Państwa placówki to: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/04768ec6

Instrukcja - Pierwsza Karta Ucznia

Instrukcja - Przedłużenie Karty Ucznia

Aktualny wniosek papierowy o wydanie karty.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt pod numerem telefonu: 22 45-94-329 lub 22 45-94-198.