Lato/Zima w mieście

W przypadku nieobecności uczestnika zwrot opłat za opiekę oraz posiłki nastąpi do 30 września 2020 r., po spełnieniu następujących warunków:
- do godziny 14.00 dnia poprzedzającego nieobecność, skutecznego zgłoszenia:

telefonicznego - 679 78 95 lub

lub osobistego

przez rodzica/opiekuna prawnego, oraz
- do 7 września 2020 r. złożenie w FPE, do której uczęszczało dziecko, wniosku o zwrot płatności za opiekę i wyżywienie w ramach Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” 2020 według wzoru- udostępnionego w systemie zgłoszeń lub FPE
.
Niedopełnienie jednego z wyżej wymienionych warunków będzie jednoznaczne z rezygnacją rodzica ze zwrotu opłat.
W dni wolne od pracy zgłoszenia nieobecności uczestnika w FPE, odbywają się wyłącznie za pośrednictwem e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najpóźniej do godziny 14.00 dnia poprzedzającego jego nieobecność.

- PROCEDURA organizacji zajęć w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych (FPE) i Feryjnych Placówkach Edukacyjnych Specjalnych (FPES) zorganizowanych w szkołach/placówkach prowadzonych przez m.st. Warszawę, w tym w szkołach/placówkach specjalnych, w ramach Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”

- PROCEDURA postępowania prewencyjnego pracowników oraz rodziców/opiekunów prawnych uczestników zajęć w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych (FPE) i Feryjnych Placówkach Edukacyjnych Specjalnych (FPES) zorganizowanych w szkołach/placówkach prowadzonych przez m.st. Warszawę, w tym w szkołach/placówkach specjalnych, w ramach Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” w czasie zagrożenia epidemicznego

- PROCEDURA postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracownika/rodzica/opiekuna prawnego/uczestnika zajęć w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych (FPE) i Feryjnych Placówkach Edukacyjnych Specjalnych (FPES) zorganizowanych w szkołach/placówkach prowadzonych przez m.st. Warszawę, w tym w szkołach/placówkach specjalnych, w ramach Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”, koronawirusem SARS-COV-2

- INSTRUKCJA BHP POMIARU TEMPERATURY TERMOMETREM ELEKTRONICZNYM

- INSTRUKCJA BEZPIECZNEGO UŻYTKOWANIA ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ CHRONIĄCYCH PRZED CZYNNIKAMI BIOLOGICZNYMI (maski/rękawice) oraz HIGIENY RĄK

- Wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży

- KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH DZIECI I ICH RODZICÓW W PROCESIE KWALIFIKACJI I UDZIAŁU DZIECKA W PROGRAMIE „LATO W MIEŚCIE” 2020 r.

- Rozkład dnia

Podczas realizacji programu „Lato w mieście” obowiązuje reżim sanitarny zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oraz zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Lato w mieście plakat