Lato/Zima w mieście

Zapisy dziecka na wolne miejsca na Zimę w mieście w SP 84 ruszają dnia 29 stycznia 2020 roku. Trzeba pobrać Kartę uczestnika z Sekretariatu lub z biblioteki (budynek główny do godz. 17.00) .

ZIMA2020PLAKAT

W czasie ferii zimowych będzie zorganizowana w naszej szkole Warszawska Akcja "Zima w mieście". Placówka będzie czynna w godz. 7.00-17.00, zapewnia uczniom klas I-VIII opiekę, ciekawe zajęcia. Zapisy trwają od 14 stycznia od godz.12.00 do 21 stycznia 2020 r. do godz.12.00 poprzez system rekrutacyjny na stronie:

Harmonogram zapisów do Akcji "Zima w Mieście" 2020

Regulamin Feryjnej Placówki Edukacyjnej (FPE)

Zapisy na wolne miejsca

Informacje:
- Uczestnik Akcji otrzymuje dwa posiłki, w tym jeden ciepły (drugie śniadanie i obiad)
- Rodzice, których dzieci nie mogą korzystać z wyżywienia zbiorowego ze względu na wskazania lekarskie (na podstawie zaświadczenia lekarskiego) są zwolnieni z opłat za posiłki i zobowiązani do zapewnienia odpowiedniej diety we własnym zakresie.
- Z opłat za opiekę oraz wyżywienie zwolnione są dzieci korzystające z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków w ciągu roku szkolnego, na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej. Podstawą do zwolnienia z opłat jest zaświadczenie z macierzystej szkoły. Zaświadczenie wydaje pedagog.
- Rodzice/opiekunowie prawni wnoszą opłatę za:

· opiekę w wysokości 10 złotych dziennie na rachunek
nr 12 1030 1508 0000 0005 5082 2016

· posiłki w wysokości 10 złotych dziennie na rachunek
nr 93 1680 1248 0000 3000 2191 7277

- Wszystkie zajęcia prowadzone w ramach Akcji są bezpłatne.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie dołączonym do Karty uczestnika, którą będą Państwo wypełniać podczas zapisu.

Przydatne informacje o Zimie w mieście:
• Dzieci przyprowadzamy do szkoły na ul. Radzymińską 227.
• Poranna zbiórka jest w godz. 7.00 – 8.30 w świetlicy przy szatni.
• W godz. 7.00 – 8.30 i późnym popołudniem do godz. 17.00 dziecko przebywa w świetlicy pod opieką dyżurującego wychowawcy.
• Godzina obiadu - 13.30, jest podana orientacyjnie i będzie dostosowana do czasu powrotu grupy do placówki.
• Jeżeli dziecko ma być odebrane przed godziną 15.00, proszę się upewnić czy grupa będzie już po obiedzie.
• Dziecko musi mieć ze sobą picie i ubranie odpowiednie do pogody.
• Buty na zmianę zostawiamy w szatni przy świetlicy.
• Listy grup, program będzie dostępny w wersji papierowej w każdy piątek poprzedzający turnus, w szatni przy świetlicy (ul. Radzymińska 227).
• Program może ulec zmianie.
• Wychowawcy pracujący na Zimie w mieście nie mają dostępu do informacji zawartych w kartach świetlicowych.

Zima w miescie 2020