Opublikowano: piątek, 10, luty 2017

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ
W RAMACH ELEKTRONICZNEJ REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2019/2020

INFORMACJA O SZKOŁACH PONADGIMNAZJALNYCH/PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PUNKTACH INFORMACYJNYCH

Prezentacja o rekrutacji MEN

Prezentacja SP 84

Prezentacja - Egzamin ósmoklasisty

TARGI EDUKACYJNE:

Informacja o Targach Edukacyjnych

Program Targów

Rozkład stoisk szkół

Lista szkół wraz z numerem stoiska

ABSOLWENCI SZKOŁY POSTAWOWEJ

LIST MINISTER EDUKACJI DO RODZICÓW

KOMUNIKAT MEN NA TEMATN REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2019/2020

ULOTKA NA TEMAT REKRUTACJI

Oddziały przedszkolne

Klasy I

Szanowna Pani/ Szanowny Panie,
w związku z rozpoczynającą się rekrutacją do przedszkoli i oddziałów szkolnych pragniemy przypomnieć sposób logowania i korzystania z portalu do sprawdzania ważności Karty warszawiaka i Karty młodego warszawiaka.

INSTRUKCJA

DO LICEÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH, TECHNIKÓW, BRANŻOWYCH SZKÓŁ I stopnia

Targi Edukacyjne m.st. Warszawy (dla uczniów klas ósmych i ich rodziców)  - informacje na stronie http://www.edukacja.warszawa.pl/ksztalcenie-zawodowe/doradztwo-zawodowe/aktualnosci/21342-targi-edukacyjne-mst-warszawy

Aby odzyskać hasło lub login do portalu Karta warszawiaka należy wysłać mail wyłącznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zgodnie z wysłaną wcześniej instrukcją) podając w treści: pełną nazwę placówki, wskazany adres mailowy, na który było zakładane konto i/ lub login oraz osobę do kontaktu.

Otrzymane login/ hasło proszę zachować do wykorzystania w kolejnych rekrutacjach!

JAK MĄDRZE WYBIERAĆ I WSPIERAĆ?
(poradnik dla rodziców i kandydatów do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020)

DocFile 1

DocFile 2