Sekretariat

INFORMUJEMY, ŻE W OKRESIE WAKACJI SEKRETARIAT SZKOŁY PRACUJE W GODZINACH 8.00-16.00

Stypendia

Dzień dobry,
przypominamy, że jak co roku, uzdolnieni uczniowie szkół ponadpodstawowych mogą ubiegać się o stypendia m.st. Warszawy: im. Jana Pawła II, szczegóły wraz z kontaktem bezpośrednim: https://www.centrumjp2.pl/stypendia/

Wnioski, podobnie jak w ubiegłym roku można wypełniać w Elektronicznym Systemie do Obsługi Stypendiów m.st. Warszawy (ESdOS): www.um.warszawa.pl/stypendia

Już teraz prosimy o zapoznanie się z materiałami pomocniczymi. Formularze wniosków o ww. stypendia zostaną uruchomione w systemie z dniem rozpoczęcia naboru, tj. 25 czerwca br.

Zapraszamy do składania wniosków o ww. stypendia dla szczególnie uzdolnionych uczniów.

Edyta Jaromin
Główny specjalista