Osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SP 84 W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

 

NAZWA

KONKURSU

SZCZEBEL KONKURSU

OSIĄGNIĘCIA

IMIĘ I NAZWISKO LAUREATA

KLASA

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA

Olimpiada Matematyczna Juniorów

ogólnopolski

Zakwalifikowany
do II etapu

Tomasz Włodarczyk

VIIIf

Joanna Bidzińska

Danuta Graczyk

Kuratoryjny konkurs matematyczny

wojewódzki

Zakwalifikowany
do etapu wojewódzkiego

Tomasz Włodarczyk

VIIIf

Danuta Graczyk

Danuta Graczyk

Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów

ogólnopolski

Zakwalifikowani
do II etapu

Tomasz Włodarczyk
Adam Kaźmierczak
Adam Kotowski

VIIIf
VIIIf
VIIe

Maja Olender

Maja Olender

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego dla kl. III-IV

warszawski

Zakwalifikowani
do II etapu

Oliwia Maksymiuk

IVb

Ewelina Gutowska

Beata Niedźwiedź-Gostomska

Maja Olender

Maja Olender

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego dla kl. V-VI

warszawski

Zakwalifikowani
do II etapu

Aleksander Pietrzak
Izabela Bogucka
Helena Baran
Maksymilian Olszewski

VIa
VIa
VIa
VIb

Ewelina Gutowska

Beata Niedźwiedź-Gostomska

Maja Olender

Ewelina Gutowska

Beata Niedźwiedź-Gostomska

Maja Olender

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego dla kl. VII-VIII

warszawski

zakwalifikowani
do II etapu

Adam Kotowski
Vanessa Niedźwiedź
Miłosz Zadęcki

VIIe
VIIId
VIIIe

Ewelina Gutowska

Beata Niedźwiedź-Gostomska

Maja Olender

Ewelina Gutowska

Beata Niedźwiedź-Gostomska

Maja Olender

Jolanta Chojnacka

Konkurs kuratoryjny z chemii

ogólnopolski

zakwalifikowany
do II etapu

Cezary Żyliński

VIIIe

Kacper Malinowski

Kacper Malinowski

Konkurs chemiczny
“Molekuła”

wojewódzki

zakwalifikowani
do II etapu

Jan Łuczak
Antonii Klimasara
Natalia Mikulska

VIIIb
VIIIb
VIIIb

Kacper Malinowski

Kacper Malinowski

Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

szkolny

I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce

Filip Wilczyński
Pola Samborska
Tymon Lenarcik
Julia Stryjek
Mateusz Partes
Aleksandra Cok
Zofia Grzegorczyk
Łucja Konopka
Kacper Pakuła

Ie
IIc
IIIe
Ic
IIe
IIIb
Ib
IIa
IIIc

Magdalena Skrycka
Marlena Woźnica

Hanna Gołaszewska
Małgorzata Wąsowicz
Liliana Wysoczarska
Magdalena Skrycka
Edyta Nagrodzka
Elżbieta Grzechnik
Edyta Jaczewska
Ewa Giedka

Ogólnopolska olimpiada Olimpus z języka niemieckiego

ogólnopolski

IX miejsce,
 dyplom laureata

Stefan Ćwiek

VIIIa

Joanna Małachowska

Joanna Małachowska

Konkurs języka niemieckiego Landeskunde Schweiz/ Liechtenstein

międzynarodowy

Zakwalifikowany
do II etapu

Stefan Ćwiek

VIIIa

Joanna Małachowska

Joanna Małachowska

Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego

ogólnopolski

Zakwalifikowany
 do etapu wojewódzkiego

Stefan Ćwiek

VIIIa

Joanna Małachowska

Joanna Małachowska

Konkurs Lingwistyczny

międzynarodowy

Laureat

Stefan Ćwiek

VIIIa

Joanna Małachowska

Joanna Małachowska

Konkurs języka  niemieckiego Landeskunde Deutschland/Österreich

międzynarodowy

Zakwalifikowany do III etapu

Stefan Ćwiek

VIIIa

Joanna Małachowska

Joanna Małachowska

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt- kategoria dzieci

dzielnicowy

III miejsce

Buczyńska Lena
Aleksandra Smaga
Hanna Suwała
Karolina Czyż
Hanna Stachurska
Dąbrówka Król
Natalia Niżnik

IVc
VIa
VIa
VIIb
VIIb
VIIc
VIIc

Justyna Jaworska
Jarosław Zaręba
Szczepan Czady
Mariola Jejno

Justyna Jaworska
Jarosław Zaręba
Szczepan Czady
Mariola Jejno

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek sztafetowe biegi przełajowe chłopców- kategoria dzieci

dzielnicowy

I miejsce

Filip Dziubiński
Piotr Murawski
Franciszek Skorupka
Szymon Kuropatwa
Adam Kapusta
Oskar Mizgier
Jakub Szpuda

VIa
VIa
VIa
VIIa
VIIc
VIIc
VIId

Justyna Jaworska
Jarosław Zaręba
Szczepan Czady
Mariola Jejno

Justyna Jaworska
Jarosław Zaręba
Szczepan Czady
Mariola Jejno

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt- kategoria młodzież

dzielnicowy

I miejsce

Barbara Kosson
Alicja Pustelnik
Nicole Sobiecka
Karolina Strzelczyk
Amelia Dudek
Kalina Mosakowska
Letycja Kopeć
Liwia Kopeć

VIIa
VIIe
VIIe
VIIe
VIIId
VIIIg
VIIIf
VIIIf

Justyna Jaworska
Jarosław Zaręba
Szczepan Czady
Mariola Jejno

Justyna Jaworska
Jarosław Zaręba
Szczepan Czady
Mariola Jejno

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek sztafetowe biegi przełajowe chłopców- kategoria młodzież

dzielnicowy

I miejsce

Antoni Klimasara
Miłosz Grzeszczak
Bartosz Pakuła
Kacper Piskorski
Kacper Kania
Paweł Rymarski
Piotr Kuropatwa
Paweł Paradowski

VIIIb
VIIIc
VIIIc
VIIIc
VIIId
VIIId
VIIIf
VIIIf

Justyna Jaworska
Jarosław Zaręba
Szczepan Czady
Mariola Jejno

Justyna Jaworska
Jarosław Zaręba
Szczepan Czady
Mariola Jejno

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w tenisie stołowym chłopców- kategoria młodzież

dzielnicowy

I miejsce

Antoni Klimasara
Filip Kowalik

VIIb
VIIIf

Justyna Jaworska
Jarosław Zaręba
Szczepan Czady
Mariola Jejno

Justyna Jaworska
Jarosław Zaręba
Szczepan Czady
Mariola Jejno

XV Edycja Konkursu Ekologicznego

warszawski

III miejsce

Jagoda Koprowska
Olga Kraszewska
Julia Namedyńska

0a
0a
0a

Aneta Wiśniewska

Aneta Wiśniewska

Szkolny konkurs plastyczno – multimedialny “Tacy sami a jednak różni”

szkolny

I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce

Alicja Bułczyńska

Hania Włodarczyk

Marta Wądołowska

Adam Popławski

Maria Wojciechowska

Julia Namedyńska

Paweł Protaziuk

Miłosz Gajcy

Jagoda Koprowska

Oliwia Deptuła

Maja Kasterska

IIIe
IVd
VIIc
Ib
IVe
0a
0a
0a
0a
IVe
IVe

Barbara Jarosz
Marta Suchenek
Anna Skotnicka

Barbara Jarosz
Marta Suchenek
Anna Skotnicka

Szkolny Konkurs Recytatorski

“Wielcy poeci dzieciom”

szkolny

I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce

Martyna Rokita
Alicja Tkaczyk
Łucja Konopka
Tymon Lenarcik
Filip Wilczyński
Bartosz Ochmański
Zofia Świerżyńska

Ia
Id
IIa
IIIe
Ie
Id
Id

Teresa Gościniak
Natalia Buszek

---

Szkolny Konkurs Plastyczny

“Wielcy poeci dzieciom”

szkolny

I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
wyróżnienie

Zofia Grzegorczyk Krzysztof Duda
Milena Położyńska
Maja Popiołek
Sonia Bylczyńska
Julia Ćwiek
Aleksandra Machowska
Liza Pyzel

Ib
IIe
IIId
Ib
IIId
Ia
IIIe
Ib

Teresa Gościniak
Natalia Buszek

---

II edyacja Dzielnicowego Konkursu Plastycznego

dzielnicowy

wyróżnienie

Gaja Pisarek

IIIe

Małgorzata Wąsowicz

Małgorzata Wąsowicz

Książka kulinarna
“Na zdrowie i przeciw chorobie”

dzielnicowy
etap szkolny

I miejsce
I miejsce

IIId
VIIe

IIId
VIIa

----------

Agata Szczypiorska
Monika Pawłowska

Szkolny Konkurs “Na najładniejszą choinkę klasową”

szkolny

I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce

0a
IIb
VIb
VIIIe
Id
IIId
IVe
VIIIa
Ic
IId
Ve
VIIIg

0a
IIb
VIb
VIIIe
Id
IIId
IVe
VIIIa
Ic
IId
Ve
VIIIg

Magdalena Gaszyńska

Małgorzata Wierbiłowicz

Aneta Wiśniewska
Natalia Buszek
Dorota Urbańska
Ewelina Gutowska
Joanna Bidzińska
Agnieszka Gunerka
Agata Szczypiorska
Artur Jóźwiak
Ewelina Gutowska
Elżbieta Grzechnik
Katarzyna Roman
Magdalena Kalicka
Małgorzata Chmielewska - Nowak

Szkolny konkurs

“Bożonarodzeniowe ozdoby”

szkolny

I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce

Jagoda Koprowska
Marcek Konisiewicz
Julia Namedyńska
 Bartosz Ochmański
 Adrianna Adamska Martyna Rodak

0a
Ib
Ic
Id
Ie

Natalia Buszek

…....

 

 

Rok szkolny 2009/2010

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk